Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Płatności za wirtualne biuro

Co reguluje kwestię płatności za biuro?

Kwestię związane z wynagrodzeniem za korzystanie z wirtualnego biura reguluje zwykle umowa. Termin zapłaty wskazany jest również na fakturze. Istnieją różne możliwości rozliczeń. Wiele firm oferujących wirtualne biuro proponuje dokonanie płatności z góry za cały rok. W takiej sytuacji przewidziane są określone rabaty i inne ulgi. Trzeba się jednak liczyć z tym, że w takim przypadku rozwiązanie umowy przed upływem roku nie upoważnia do zwrotu zapłaconych sum. Z uwagi na tę okoliczność najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest dokonywanie płatności w systemie miesięcznym, ewentualnie kwartalnym. Ważne jest to, aby dokonywać płatności na czas bowiem tego wymagają warunki zawartej umowy. Płatności można dokonywać w formie gotówkowej jak przelew na rachunek bankowy Zleceniobiorcy. Istnieje też możliwość realizacji zleceń za pośrednictwem przekazów pocztowych jednak w chwili obecnej nie jest to popularny system dokonywania zapłaty. Najbardziej korzystną i wygodną formą płatności jest polecenie zapłaty z uwagi na fakt, iż w takim przypadku nie wymaga się żadnej aktywności ze strony Zleceniodawcy.

Dopasowanie do potrzeb Naszych Klientów

W przypadku naszego wirtualnego biura to Zleceniodawca wybiera najkorzystniejszy model zapłaty. Jednocześnie rozumiemy potrzeby naszych Klientów dlatego w miarę możliwości wyrozumiale podchodzimy do terminów zapłaty. Nie jest to praktyka popularna bowiem większość Zleceniobiorców w przypadku braku dokonania płatności w terminie natychmiast kieruje sprawę na drogę postępowania sądowego co niewątpliwie niekorzystnie wpływa na budowanie zaufania w relacjach biznesowych. Nasza firma zawsze wysyła faktury za świadczone usługi w terminie co umożliwia wywiązanie się przez Zleceniodawców z obowiązków wynikających z zawartej umowy. Jednocześnie w przypadku trudności finansowych Zleceniodawców staramy się negocjować i rozkładać zaległości na raty. Numer konta naszej firmy znajduje się na każdej fakturze. Faktury wysyłamy drogą elektroniczną dzięki czemu nie ma przeszkód, aby w celu dokonania zapłaty skopiować ten numer co umożliwia zaoszczędzenie czasu. Istnieje także możliwość skorzystania z systemu płatności online.

Negocjowanie warunków współpracy

Warunki naszej oferty finansowej są bardzo korzystne, jednak nasza ofertą podlega negocjacją dlatego jesteśmy otwarci na propozycje drugiej strony transakcji. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej wystarczy zadzwonić do numer telefonu podany na stronie lub odwiedzić nasze biuro w Rzeszowie, Jarosławiu oraz Przeworsku. Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców z terenu całej Polski do rozpoczęcia współpracy z naszą firmą w zakresie wirtualnego biura.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas