Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Jak zostać przedsiębiorcą?

Jak założyć własną firmę? 

Założenie w własnej firmy wymaga znacznie więcej wysiłku niż uzyskanie zatrudnienia. Większość działalności gospodarczych można prowadzić niezależnie od tego jakie posiada się kwalifikację zawodowe lub wykształcenie. W przypadku jednak świadczenia określonego rodzaju usług, np. usług medycznych należy honorować się posiadaniem określonych uprawnień. Przedsiębiorca jest osobą samo-zatrudnioną dlatego jego sukces zależy w głównej mierze od efektów jego pracy, a nie liczby przepracowanych godzin. Osoba prowadząca własną firmę powinna być odpowiedzialna i pracowita, a także przygotowana na nienormowany czas pracy. Przedsiębiorca często musi pracować w niedziele i święta i nie przysługuje mu z tego tytułu żadne dodatkowe wynagrodzenie. Biznesmen musi być zawsze gotowy do działania i nie może ociągać się z wykonywaniem zleceń, ewentualne opóźnienia w ich realizacji mogą bowiem pociągnąć za sobą wyjątków ciężkie skutki w postaci powstania roszczeń odszkodowawczych po stronie Kontrahentów i Klientów. Dodatkowo szybkość w zakresie wykonywania powierzonych zadań pozwala na uzyskanie pozytywnych opinii o firmie i jej fachowości. Dodatkowo przedsiębiorca powinien posiadać kompetencje do zarządzania zasobami ludzkimi, w szczególności pracownikami. Biznesmen to rodzaj przywódcy, który powinien być pewny swoich działań i dawać swoim podwładnym przykład pracowitości i zaangażowania w sprawy firmy.

Wiedza przydatna do prowadzenia firmy

Przy prowadzeniu własnej działalności gospodarczej bardziej aniżeli przygotowanie teoretyczne liczy się wiedza praktyczna oraz kluczowe cechy osobowości i charakteru, które umożliwiają podejmowanie słusznych decyzji biznesowych. Dodatkowo w działalności biznesowej ważna jest również intuicja i wyczucie, która przejawia się między innymi w umiejętności podejmowania decyzji w oparciu o niekompletne lub nie w pełni wiarogodne dane. Osoba posiadająca firmę lub zarządzająca nią na podstawie np. powołania na stanowisko członka zarządu powinna być także odporna na stres, gdyż osoby nerwowe nie potrafią działać pod wpływem stresu i presją czasu kiedy należy szybko podjąć decyzję. Pewność siebie to także element konstytutywny charakteru przedsiębiorcy, który pozwala mu na sprawne wykonywanie zleconych zadań.

Pomagamy przedsiębiorcom od wielu lat 

Nasze wirtualne biuro w Rzeszowie wspiera początkujących przedsiębiorców, a także tych którzy działają już na rynku od wielu lat. Zapewniamy dostęp do szerokiego wachlarza usług co-workingowych dopasowanych ściśle do rodzaju działalności biznesowej prowadzonej przez naszego Klienta co zapewnia nam zaufania Kontrahentów i zawsze pozytywne oceny współpracy z Nami. 

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas