Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Jak założyć konto w PRS?

Założenie konta w Portalu Rejestrów Sądowych służącym miedzy innym do przygotowania i wysyłania wniosku o rejestrację spółki jest bardzo proste. W tym celu potrzebujesz tylko profilu zaufanego (➔ przejdź do artykułu jak założyć profil zaufany) oraz adres e-mail. Poniżej przygotowaliśmy instrukcję jak założyć konto w PRS. Założenie takiego konta zajmie Ci około 5 minut. 

KROK 1 - wybór formy weryfikacji tożsamości

Założenie nowego konta w systemie PRS odbywa się pod adresem:

https://sso-toz-kont-prod.apps.ocp.prod.ms.gov.pl/auth/realms/ms-ext/login-actions/registration?clie...

Zostaniesz przekierowany do wybory metody weryfikacji tożsamości. 


Możesz potwierdzić swoje konto profilem zaufanym lub kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W tej instrukcji pokażemy Ci jak to zrobić profilem zaufanym. Na obrazku poniżej znajduje się okienko wyboru metody weryfikacji. 

PRS- wybierz metodpng

KROK 2 - wybór formy autoryzacji profilu zaufanego

Do profilu zaufanego można się zalogować na kilka sposobów.

Lista dostępnych metod logowania:
  1. Profil zaufany: "Użyj loginu i hasła lub bankowości elektronicznej".
  2. Aplikacja mObywatel: "Skanuj kod QR za pomocą aplikacji mObywatel".
  3. Bankowość elektroniczna: "Zaloguj się za pomocą bankowości elektronicznej".
  4. e-Dowód: "Użyj aplikacji mobilnej lub komputera z czytnikiem".
  5. USE eID: "Use your National eID to access online services".
Na obrazku poniżej znajduje się ilustracja tego okna. Wybierz metodę logowania do profilu zaufanego, której używasz. 

PRS- rodzaj metodypng

KROK 3 - logowanie do profilu zaufanego

W tym kroku musi wpisać login i hasło. Okno logowania do profilu zaufanego zostało zilustrowane na obrazku znajdującym się poniżej. 

PRS- login-hasopng

KROK 4 - dodanie danych

W tym miejscu musisz wypełnić następujące pola:

  1. Nazwa użytkownika  (strzałka nr 1 na obrazku znajdującym się poniżej)-  Nazwa użytkownika może składać się z liter (bez znaków narodowych), cyfr oraz opcjonalnie znaków kropki, podkreślenia lub myślnika, może też mieć postać adresu e-mail.
  2. Adres poczty elektronicznej (strzałka nr 2 na obrazku znajdującym się poniżej) - "Ostatni człon adresu e-mail musi mieć długość od 2 do 6 znaków, nie można użyć domeny @ms.gov.pl."
  3. Powtórz adres poczty elektronicznej (strzałka nr 3 na obrazku znajdującym się poniżej) - tutaj należy powtórzyć adres e-mail, w celu weryfikacji
  4. Imię - to pole zostanie wypełnione automatycznie na podstawie danych profilu zaufanego 
  5. Nazwisko - to pole zostanie wypełnione automatycznie na podstawie danych profilu zaufanego

Na dole formularza znajduje się przycisk "Zatwierdź" (strzałka nr 4 na obrazku znajdującym się poniżej) w niebieskim kolorze. W prawym górnym rogu formularza jest możliwość zmiany języka, obecnie ustawiony jest język polski.

PRS- nazwa-haslopng

KROK 5 - weryfikacja adresu e-mail

W tym kroku wyświetli się okienko, w którym należy wpisać kod otrzymany na adres e-mail podany w poprzednim kroku. Po wpisaniu tego kodu i jego zatwierdzeniu kodu w systemie PRS zostanie założone. 


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas