Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Jak rozwiązać umowę z wirtualnym biurem w Rzeszowie?

W jakich sytuacjach Klienci rozwiązują umowę z wirtualnym biurem?

Najczęściej sytuacja taka ma miejsce gdy:

  • w związku z rozwojem firmy przedsiębiorstwo potrzebuje tradycyjnego biura na wyłączność,
  • przedsiębiorca decyduje się zakończyć prowadzenie działalności gospodarczej lub sprzedać spółkę,
  • przedsiębiorca chce przenieść siedzibę firmy do innego miasta.

Czy każdą umowę można rozwiązać?

Umowy na czas określony wygasają z mocy prawa w terminie wskazanym w umowie. W przypadku natomiast umów na czas nieokreślony konieczne jest ich wypowiedzenie. Okres wypowiedzenia, w przypadku wirtualnego biura w Rzeszowie wynosi jeden miesiąc.

Forma wypowiedzenia

Forma wypowiedzenia umowy zawartej z operatorem wirtualnego biura w Rzeszowie jest zależna od zapisów umowy. Nasze wirtualne biuro wymaga wyłącznie formy dokumentowej, co oznacza, że możesz wypowiedzieć umowę w każdy możliwy sposób. Takie wypowiedzenie nie wymaga własnoręcznego, ani nawet elektronicznego podpisu. Większość wirtualnych biura stosuje znacznie większą liczbę formalności przy wypowiedzeniu umowy, co stanowi istotne utrudnienie dla Klienta. Nasza firma nie wymaga formy pisemnej dla wypowiedzenia, wystarczy krótka informacja smsem lub mailem.

Czy otrzymam potwierdzenie, że umowa została skutecznie wypowiedziana?

Tak, po otrzymaniu wypowiedzenia otrzymasz od nas maila potwierdzającego termin wygaśnięcia umowy. Jeżeli nie otrzymałeś takiego maila warto do nas zadzwonić, gdyż zachodzi ryzyko, że wiadomość trafiła do folderu spam. Pamiętaj jednak, że potwierdzenie odebrania wiadomości nie jest warunkiem skuteczności wypowiedzenia.

Jak liczyć termin wypowiedzenia?

Termin wypowiedzenia umowy wynosi jeden miesiąc, jednak pamiętaj, że umowa wygasa dopiero z końcem miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostało złożone wypowiedzenie. Dla przykładu jeżeli złożysz wypowiedzenia dnia 30 czerwca to umowa wygaśnięcia dnia 31 lipca, natomiast jeżeli wypowiesz umowę dnia 1 lipca to wówczas umowa przestanie obowiązywać dopiero dnia 31 sierpnia. Jeżeli zatem chcesz jak najszybciej rozwiązać umowę warto ją wypowiedzieć przed końcem miesiąca.

Jak rozliczyć się po zakończeniu umowy?

Po rozwiązaniu umowy należy zapłacić wszelkie zaległości za usługę wirtualnego biura. Na życzenie Klienta możemy wystawić fakturę zbiorczą za cały okres pozostały do wygaśnięcia umowy.

Czy mogę cofnąć złożone wypowiedzenie?

Bardzo często zdarza się, że decyzja o rozwiązaniu umowy o wirtualne biuro jest przedwczesną. Dzieje się tak np. w sytuacji gdyż przedsiębiorca postanawia kontynuować prowadzenie działalności gospodarczej. Cofnięcie wypowiedzenia jest proste, wystarczy wysłać nam taką informację mailem. W mali zwrotnym otrzymasz potwierdzenie. W takim przypadku nie musisz podpisywać nowej umowy i będziesz mógł korzystać z udzielonych rabatów. Takie rozwiązanie jest korzystne, gdyż nie będziesz musiał na nowo podpisywać dokumentów koniecznych do zawarcia umowy, ani ponownie spełnić formalności wynikających z przepisów AML.

Czy w przypadku wypowiedzenia umowy muszę zapłacić karę umowną?

Nie. W przypadku naszego wirtualnego biura w Rzeszowie wypowiedzenie umowy jest całkowicie bezpłatne. Niektóre wirtualne biura natomiast żądają zapłaty kary umownej, w przypadku wypowiedzenia umowy.

Szukasz takiego wirtualnego biura w Rzeszowie?

Możemy Ci zaoferować wirtualne biuro w centrum miasta w cenie dobrego obiadu. Wystarczy, że skontaktujesz się z Nami. Dane znajdziesz na stronie głównej.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas