CONVENTIA UBEZPIECZENIA 
NIERUCHOMOŚCI

Szukasz ubezpieczenia domu lub mieszkania? Dobrze trafiłeś. Wybierzemy dla Ciebie najlepszą  polisę spośród oferowanych przez Polskie Towarzystwa Ubezpieczeniowe.

Polisę można zawrzeć osobiście w biurze lub zdalnie.
 

OFERUJEMY: 

 • ubezpieczenia domu,
 • ubezpieczenia mieszkania,
 •  ubezpieczenia nieruchomości komercyjnej,
 • ubezpieczenia biura,
 • ubezpieczenia na wypadek pożaru, 
 • ubezpieczenia na wypadek powodzi,
 • ubezpieczenia wyposażenia nieruchomości,
 • inne ubezpieczenia. 

Gwarantujemy:

 • miłą obsługę,
 • szybka realizację,
 • najniższe ceny w mieście,
 • dogodne formy zawarcia umowy,
 • szczegółową informację o warunkach ubezpieczenia.

ADRES

ul. Jana Pawła II
(Dom Towarowy "Globus", III piętro, wejście od tyłu)
tel.  726 407 926 lub 724 046 783 lub 726 066 462,  e-mail: ubezpieczenia@24wirtualne-biuro.pl

Chcesz kupić polisę on-line? Zapraszamy do naszej porównywarki.

UBEZPIECZENIA NIERUCHOMOŚCI

Co możesz ubezpieczyć?

Co do zasady możesz ubezpieczyć każdą nieruchomość. Najczęściej ubezpieczane są domy i mieszkania. Możesz także ubezpieczyć swoje biuro, zakład, hale magazyn i każdą inną nieruchomość komercyjną. Ograniczenia w tym zakresie są związane wyłącznie z aktualną ofertą danego Towarzystwa Ubezpieczeniowego. 

Co obejmuje ochrona?

Ochrona ubezpieczeniowa może obejmować wyłącznie samą nieruchomość, jak i dodatkowo jej wyposażenie. Warto ubezpieczyć również wyposażenie, zwłaszcza gdy jest cenne. Do wyposażenia należą zarówno przedmioty codziennego użytku takie jak sprzęt AGD, np. lodówki, pralki, meble, np. łóżka szafki jak i elementy trwałe związane z budynkiem, np. instalacja sanitarna. W przypadku nieruchomości komercyjnych zakres wyposażenia jest jeszcze szerszy, gdyż obejmuje towary, gotowe produktu, czy też maszyny konieczne do ich wytworzenia.

W jakim przypadku otrzymam odszkodowanie?

Sytuację podlegające ochronie ubezpieczeniowej określa umowa ubezpieczenia i regulamin zakładu ubezpieczeń. W przypadku nieruchomości najczęściej ochrona obejmuje szkodę powstałą w wyniku pożaru, powodzi, wichury lub innego ciężkiego zjawiska atmosferycznego takiego jak ulewny deszcz, czy burza z piorunami. Ochrona obejmuje też wypadki związane z niewłaściwym stanem instalacji, np. elektrycznej lub gazowej pod warunkiem, że właściciel dokonuje w terminie ustawowym obowiązkowych przeglądów tych instalacji.

Jak zawrzeć polisę?

W przypadku nieruchomości czasem zachodzi konieczność przyjazdu agenta do Klienta, w celu ustalenia charakterystyki i stanu danej nieruchomości. Wysokość składki jest uzależniona od bardzo wielu czynników. Z uwagi jednak na mniejsze ryzyko ubezpieczeniowy, niż w przypadku np. ubezpieczenia pojazdów składki te nie są wysokie dlatego warto zapewnić sobie spokój ducha i bezpieczeństwo finansowe dla siebie i swojej rodziny. Ofertę ubezpieczenia nieruchomości możesz otrzymać także mailem. Informacji udzielamy także telefonicznie

Oferujemy także:

UBEZPIECZENIE POJAZDU

Przygotujemy dla Ciebie najtańszą ofertę ubezpieczenia pojazdu osobowego, ciężarowego zarówno wykorzystywanego do celów prywatnych jak i do celów działalności gospodarczej  

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE 

Zadbaj o bezpieczeństwo finansowe swoje i bliskich już dziś, Przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia na życie.  Ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie w razie wypadku, choroby lub śmierci. 

UBEZPIECZENIE DZIAŁALNOŚCI

Ubezpiecz swoją firmę na wypadek szkody, utraty dochodu, odpowiedzialności cywilnej. Przygotujemy dla Cibie również najtańszą polisę, w zakresie wykonywania wolnego zawodu. 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Skontaktuj się z nami

Jak do Nas trafić? 

To bardzo proste. Nasza siedziba znajduje się pod adresem:
ul. Jana Pawła II 3a
(Dom Towarowy "Globus", III piętro, wejście od tyłu)