Ubezpieczenia Jarosław - Conventia 

Szukasz agencji ubezpieczeniowej lub agenta ubezpieczeniowego? Szukasz najtańszego ubezpieczenia w mieście?Dobrze trafiłeś. Wybierzemy dla Ciebie najtańszą polisę spośród oferowanych przez Polskie Towarzystwa Ubezpieczeniowe. OC od 300 zł, AC, ubezpieczenie domu, szkolne. Zadzwoń: 726 407 926. Biuro w centrum Jarosławia, przy ul. Jana Pawła II 3a

Polisę można zawrzeć osobiście w biurze lub zdalnie. 

Wybierz porównywarkę:

ADRES

ul. Jana Pawła II
(Dom Towarowy "Globus", III piętro, wejście od tyłu)
tel.  726 407 926 lub 724 046 783 lub 726 066 462, e-mail: ubezpieczenia@24wirtualne-biuro.pl

CO OFERUJEMY?

Ubezpieczenia pojazdów

Zapewniamy najtańszą ofertę ubezpieczenia OC i AC. Z nami uzyskasz dostęp do oferty ok. 20 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Możesz ubezpieczyć samochód osobowy i ciężarowy. Przygotujemy dla Ciebie ofertę OC i AC dla pojazdu używanego w celach prywatnych i firmowych. Polisy uzyskasz w naszym biurze zdalnie lub po kontakcie telefonicznym lub mailowym.

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości powinno być standardem. Nie ryzykuj, że twój dorobek życia zostanie utracony w wyniku zjawiska atmosferycznego lub innej przyczyny. Ubezpieczenie domu lub mieszkania to niewielki wydatek, a zapewnia spokój ducha i bezpieczeństwo finansowe. Ubezpieczymy też twoje biuro lub inną nieruchomość komercyjną. Nie czekaj, zadbaj już dziś o zabezpieczenie swojej przyszłości.

Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenia na życie są coraz bardziej popularne. Ludzie chcą zabezpieczyć finansowo siebie i swoją rodzinę na wypadek zdarzeń losowych. Niestety państwo nie zapewnia takiej ochrony dlatego też należy zadbać o swoje bezpieczeństwo finansowe samemu. W przypadku choroby, ciężkiego wypadku lub utraty zdolności do pracy ubezpieczyciel. Pokryje koszty leczenia i wypłaci stosowną rentę. Ubezpiecz siebie, a także osoby Ci najbliższe już teraz.

Ubezpieczenie firmy

Prowadzenie firmy to ryzyko. Zabezpiecz swój majątek przed koniecznością wypłaty odszkodowania lub utratą dochodu. Oferujemy obowiązkowe i nadwyżkowe ubezpieczenia dla wolnych zawodów i biur rachunkowych. Przedstawimy Ci także ofertę ubezpieczenia nieruchomości firmowych oraz pojazdów należących do firmy. Jeżeli jesteś członkiem zarządu spółki kapitałowej zapytaj o ubezpieczenie na wypadek wyrządzenia szkody spółce lub jej wierzycielom.

Wybierz porównywarkę:

ADRES

ul. Jana Pawła II
(Dom Towarowy "Globus", III piętro, wejście od tyłu)
tel.  726 407 926 lub 724 046 783 lub 726 066 462, e mail: ubepieczenia@24wirtualne-biuro.pl

UBEZPIECZENIE POJAZDU

Przygotujemy dla Ciebie najtańszą ofertę ubezpieczenia pojazdu osobowego, ciężarowego zarówno wykorzystywanego do celów prywatnych jak i do celów działalności gospodarczej  

UBEZPIECZENIE NIERUCHOMOŚCI

Przygotujemy dla Ciebie najtańszą ofertę ubezpieczenia domu, mieszkania lub nieruchomości komercyjnej. 

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE 

Zadbaj o bezpieczeństwo finansowe swoje i bliskich już dziś, Przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia na życie.  Ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie w razie wypadku, choroby lub śmierci. 

UBEZPIECZENIE DZIAŁALNOŚCI

Ubezpiecz swoją firmę na wypadek szkody, utraty dochodu, odpowiedzialności cywilnej. Przygotujemy dla Cibie również najtańszą polisę, w zakresie wykonywania wolnego zawodu. 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Skontaktuj się z nami

Jak do Nas trafić? 

To bardzo proste. Nasza siedziba znajduje się pod adresem:
ul. Jana Pawła II 3a
(Dom Towarowy "Globus", III piętro, wejście od tyłu)

zobacz nas w Google:
wizytówka w Google moja firma