Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Założenie konta w systemie s24

ETAP 1 - podanie danych 

W celu realizacji tego etapu musisz zrealizować następujące kroki:

1. Podaj adres e-mail:

W polu oznaczonym strzałką  nr 1  na obrazku znajdującym się poniżej wpisz swój adres e-mail. Upewnij się, że adres jest poprawny, ponieważ będzie używany do dalszej komunikacji.

2. Utwórz hasło:

W polu oznaczonym strzałką nr  2 na obrazku znajdującym się poniżej wpisz swoje hasło. Hasło musi składać się z co najmniej 8 znaków, zawierać jedną wielką literę, jedną małą literę oraz jedną cyfrę.

3. Potwierdź adres e-mail i hasło:

Ponownie wpisz swój adres e-mail w polu poniżej pierwszego pola e-mail

Ponownie wpisz swoje hasło w polu poniżej pierwszego pola hasła. 

4. Potwierdzenie:

Zaznacz pole wyboru oznaczone strzałką nr 1 na obrazku znajdującym się poniżej, aby potwierdzić, że podane dane są prawdziwe i że zapoznałeś się z odpowiedzialnością prawną wynikającą z podawania fałszywych danych.

5. Kliknij "Dalej":

Po wypełnieniu wszystkich wymaganych pól, kliknij przycisk "Dalej" oznaczony strzałką  nr 4 na obrazku znajdującym się poniżej, aby przejść do następnego kroku rejestracji.

Za konto - s24png


ETAP 2 - autoryzacja konta w s24

W tym kroku musisz się zalogować do profilu zaufanego. W tym celu należy wpisać login i hasło podane w poprzednich krokach (strzałka nr 1 na obrazku znajdującym się poniżej) i kliknąć "ZALOGUJ SIĘ" (strzałka nr 2 na obrazku znajdującym się poniżej). Na podany numer telefonu otrzymasz kod autoryzujący, który nalezy wpisać w wyskakującym okienku. Ze względów bezpieczeństwa autoryzacja kodem na telefon jest niezbędna także przy logowaniu.

autoryzacja konta s24png

ETAP 3 - potwierdzenie adresu e-mail

Na adres e-mail podany we wcześniejszych etapach otrzymasz link aktywacyjny, należy w niego kliknąć, aby móc korzystać z funkcjonalności konta w systemie s24. 

Gratuluję! Jeżeli założyłeś konto w systemie s24 teraz możesz się zalogować i założyć i zarejestrować spółkę, np. z ograniczoną odpowiedzialnością.

➔ przejdź do instrukcji jak założyć spółkę z o. o. w systemie s24

Najczęściej zadawane pytania

Możesz przyczynić się do społeczności S24 poprzez udział w dyskusjach na forum, dzielenie się swoimi doświadczeniami oraz zgłaszanie pomysłów na nowe funkcje i usprawnienia serwisu.

1. Czym jest S24 i do czego służy?

 • S24 to serwis internetowy oferujący dostęp do aktualności, artykułów tematycznych, ogłoszeń, forum dyskusyjnego oraz innych usług edukacyjnych i rozrywkowych.

2. Jak założyć konto na S24?

 • Aby założyć konto na S24, odwiedź stronę główną serwisu i kliknij opcję "Załóż konto" lub "Zarejestruj się". Podaj swoje dane osobowe, takie jak adres e-mail, nazwa użytkownika i hasło.

3. Jakie są główne funkcje serwisu S24?

 • Główne funkcje S24 obejmują wyszukiwanie informacji, czytanie artykułów, przeglądanie ogłoszeń, uczestnictwo w dyskusjach na forum oraz korzystanie z usług edukacyjnych.

4. Jakie są wymagania techniczne do korzystania z S24?

 • Do korzystania z S24 wystarczy dostęp do internetu oraz przeglądarka internetowa, np. Chrome, Firefox, Safari. Brak specjalnych wymagań sprzętowych, ale zaleca się aktualizację przeglądarki dla lepszej wydajności.

5. Jakie są opcje personalizacji konta na S24?

 • Możesz dostosować swoje konto na S24 przez dodawanie ulubionych tematów, subskrybowanie newsletterów oraz ustawianie preferencji dotyczących powiadomień.

6. Jakie są opcje bezpieczeństwa na S24?

 • S24 dba o bezpieczeństwo użytkowników poprzez standardowe praktyki ochrony danych osobowych i techniczne zabezpieczenia. Zaleca się regularną zmianę hasła i ostrożność w udostępnianiu danych osobowych.

7. Czy korzystanie z S24 jest bezpieczne?

 • Serwis S24 stara się zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa, jednak należy zachować ostrożność przy udostępnianiu danych osobowych i korzystaniu z nieznanych źródeł.

8. Czy istnieją opłaty za korzystanie z S24?

 • Podstawowe korzystanie z większości funkcji S24 jest bezpłatne. Istnieją jednak usługi premium, takie jak specjalistyczne kursy czy subskrypcje, które mogą wymagać opłat.

9. Jak mogę uzyskać pomoc techniczną na S24?

 • W razie problemów technicznych zaleca się skontaktowanie się z obsługą klienta S24 poprzez formularz kontaktowy lub pomoc online dostępną na stronie serwisu.

10. Czy S24 oferuje aplikację mobilną?

 • Tak, S24 często oferuje aplikację mobilną, która umożliwia łatwiejszy dostęp do treści i usług serwisu na urządzeniach mobilnych.

11. Jakie są opinie użytkowników na temat S24?

 • Opinie użytkowników na temat S24 są zróżnicowane, ale większość docenia łatwość korzystania i szeroką ofertę serwisu.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas