Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro na bezpłatne porady prawne

Organizacja bezpłatnych porad prawnych

Ostatnio bardzo popularnym zjawiskiem jest organizowanie zarówno przez organy państwowe, samorządowe oraz organizację społeczne punktów bezpłatnych porad prawnych. W takich punktach osoby zainteresowane mogą uzyskać informacje dotyczące stanu prawnego. W punktach takich nie sporządza się zwykle pism procesowych dla interesantów., a jedynie udziela ustnych porad prawnych. Z punktów bezpłatnej pomocy prawnej mogą zwykle korzystać tylko określone kategorię osób. Są to najczęściej osoby niezamożne, których nie stać na skorzystanie z usług zawodowego prawnika takiego jak adwokat lub radca prawny. Oczywiście w punktach tych pomoc prawna jest w pewnych zakresie ograniczona. Najczęściej przy powstaniu problemu prawnego strona potrzebuje skorzystać z pomocy prawnika w celu sporządzenia stosowanego pisma procesowego. W punkcie bezpłatnych porad prawnych zwykle nie ma takich możliwości co jest sporym utrudnieniem. W punkcie bezpłatnych porad prawnych istnieje natomiast możliwości sporządzenia wniosku o ustanowienie adwokata lub radcy prawnego z urzędu.

Rządowe punkty bezpłatne pomocy prawnej 

W punktach bezpłatnych porad prawnych prowadzonych przez rząd porad prawnych udzielają adwokaci, radcy prawni oraz prawnicy z co najmniej trzyletnim doświadczeniem w zakresie świadczenia pomocy prawnej. W organizacjach pozarządowych porad prawnych udzielają prawnicy specjalizujący się w określonej dziedzinie prawa. Zapewnia to odpowiednią specjalizację. Organizację pozarządowe mają bardzo duże doświadczenia w zakresie świadczenia bezpłatnych porad prawnych. Z uwagi na ten fakt to właśnie organizację pozarządowe stanowią filar bezpłatnego poradnictwa prawnego. Punkty bezpłatnych porad prawnych są prowadzone również przy uczelniach wyższych. W miejscach takich porad prawnych udzielają studenci pod nadzorem pracowników uczelni.

Gdzie można spotkać się z adwokatem lub radcą prawnym?

Bezpłatne porady prawne mogą być również udzielane w wirtualnym biurze w Rzeszowie. Jest to korzystne rozwiązanie z uwagi na fakt, że bezpłatne porady prawne udzielane są cykliczne. Dlatego właśnie w tym przypadku możliwe jest skorzystanie z usług wirtualnego biura zamiast wynajmować fizyczny lokal. W ramach usługi co-workingowej istnieje możliwość odbywania dyżurów prawnika świadczącego bezpłatna pomocą prawną w wirtualnym biurze. W ramach usługi administracyjnej istnieje także możliwość umawiania spotkań prawnika z osobami zainteresowanymi skorzystaniem z bezpłatnych porad prawnych. Serdecznie zapraszamy organizację pozarządowe do współpracy w zakresie udzielania bezpłatnych porad prawnych w wirtualnym biurze. Zapraszamy do kontaktu podmioty pomagające obywatelom w rozwiązywaniu ich spraw.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas