Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro na bezpłatne porady prawne

Organizacja bezpłatnych porad prawnych

Ostatnio bardzo popularnym zjawiskiem jest organizowanie zarówno przez organy państwowe, samorządowe oraz organizację społeczne punktów bezpłatnych porad prawnych. W takich punktach osoby zainteresowane mogą uzyskać informacje dotyczące stanu prawnego. W punktach takich nie sporządza się zwykle pism procesowych dla interesantów., a jedynie udziela ustnych porad prawnych. Z punktów bezpłatnej pomocy prawnej mogą zwykle korzystać tylko określone kategorię osób. Są to najczęściej osoby niezamożne, których nie stać na skorzystanie z usług zawodowego prawnika takiego jak adwokat lub radca prawny. Oczywiście w punktach tych pomoc prawna jest w pewnych zakresie ograniczona. Najczęściej przy powstaniu problemu prawnego strona potrzebuje skorzystać z pomocy prawnika w celu sporządzenia stosowanego pisma procesowego. W punkcie bezpłatnych porad prawnych zwykle nie ma takich możliwości co jest sporym utrudnieniem. W punkcie bezpłatnych porad prawnych istnieje natomiast możliwości sporządzenia wniosku o ustanowienie adwokata lub radcy prawnego z urzędu.

Rządowe punkty bezpłatne pomocy prawnej 

W punktach bezpłatnych porad prawnych prowadzonych przez rząd porad prawnych udzielają adwokaci, radcy prawni oraz prawnicy z co najmniej trzyletnim doświadczeniem w zakresie świadczenia pomocy prawnej. W organizacjach pozarządowych porad prawnych udzielają prawnicy specjalizujący się w określonej dziedzinie prawa. Zapewnia to odpowiednią specjalizację. Organizację pozarządowe mają bardzo duże doświadczenia w zakresie świadczenia bezpłatnych porad prawnych. Z uwagi na ten fakt to właśnie organizację pozarządowe stanowią filar bezpłatnego poradnictwa prawnego. Punkty bezpłatnych porad prawnych są prowadzone również przy uczelniach wyższych. W miejscach takich porad prawnych udzielają studenci pod nadzorem pracowników uczelni.

Gdzie można spotkać się z adwokatem lub radcą prawnym?

Bezpłatne porady prawne mogą być również udzielane w wirtualnym biurze w Rzeszowie. Jest to korzystne rozwiązanie z uwagi na fakt, że bezpłatne porady prawne udzielane są cykliczne. Dlatego właśnie w tym przypadku możliwe jest skorzystanie z usług wirtualnego biura zamiast wynajmować fizyczny lokal. W ramach usługi co-workingowej istnieje możliwość odbywania dyżurów prawnika świadczącego bezpłatna pomocą prawną w wirtualnym biurze. W ramach usługi administracyjnej istnieje także możliwość umawiania spotkań prawnika z osobami zainteresowanymi skorzystaniem z bezpłatnych porad prawnych. Serdecznie zapraszamy organizację pozarządowe do współpracy w zakresie udzielania bezpłatnych porad prawnych w wirtualnym biurze. Zapraszamy do kontaktu podmioty pomagające obywatelom w rozwiązywaniu ich spraw.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas