Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla zespołu tanecznego

Popularność zespołów tanecznych

W dzisiejszych czasach wszelkiego rodzaju zespołu taneczne są bardzo popularne. Chodzi tutaj zarówno o zespoły taneczne składające się z amatorów, jak i te które prowadzą działalność o charakterze komercyjnym. Zespoły taneczne mogą również prowadzić szkoły tańca. W takim przypadku poszczególni członkowie zespołu pełnią funkcje instruktorów. Zespoły taneczne są zapraszane, aby wystąpić na różnego rodzaju imprezach towarzyskich o charakterze prywatnym lub publicznym. Zespoły takie uatrakcyjniają różnego rodzaju uroczystości. Zespoły taneczne mogą być jednocześnie zespołami wokalnymi.

Rodzaje zespołów tanecznych

Istnieją różnego rodzaju zespoły taneczne. W naszym kraju bardzo popularne są zespoły, które w swoim ubiorze i sposobie tańca nawiązują do kultury historycznej. Są to tak zwane zespoły folkowe. Właśnie z twórczości artystycznych takich zespołów są znani polscy wykonawcy estradowi. Jest to czynnik który wyróżnia polskich artystów. Niezależnie od tego w Polsce funkcjonują zespoły taneczne reprezentujące kulturę nowoczesną. Takie zespołu zajmują się najczęściej występami na różnego rodzaju koncertach wokalnych. Zazwyczaj w zespołach takich pracują tancerki, atrakcyjne pod względem wygładu fizycznego. Zespół muzyczny, zwłaszcza ten o charakterze profesjonalnym powinien korzystać z usług zawodowego agenta. Osoba taka zajmie się wszelkimi sprawami organizacyjnymi i technicznymi związanymi z organizacją występów. Wynagrodzenie agenta jest zwykle określone procentowo i całkowicie uzależnione od przychodu zespołu. Agencji zatrudniani są przede wszystkim na podstawie umowy o świadczenie usług. Istnieje również możliwość zatrudnienia agenta na podstawie umowy zlecenia. Dzieje się tak w szczególności gdy zespół taneczny lub szkoła tańca działa na zasadach komercyjnych jako spółka prawa handlowego.

Zadania agenta zespołu muzycznego

Agent zespołu muzycznego ma za zadania reprezentować interesy zespołu tanecznego. Chodzi tutaj o interesy ekonomiczne. W tym zakresie agent między innymi negocjuje umowy, których przedmiotem jest świadczenie usług artystach. Agent działa głównie w terenie. Jeżeli jednak prowadzi działalność gospodarczą powinien udostępnić adres siedziby. Właśnie w tym zakresie może skorzystać z usług wirtualnego biura. Z uwagi na fakt, ze zespół taneczny najczęściej jest w trasie nie ma konieczności wynajmu fizycznego biura. Wirtualne biuro jest w tym przypadku rozwiązaniem dostosowanym do rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej.

Oferta wirtualnego biura dla zespołów tanecznych

Jeżeli chcesz uzyskać większą ilość informacji na temat warunków prowadzenia działalności gospodarczej serdecznie zapraszamy do kontaktu w wirtualnym biurze w Przeworsku, Jarosławiu lub Rzeszowie. Postaramy się wyjaśnić Ci zagadnienia, które budzą Twoje uzasadnione wątpliwości w praktyce.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas