Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla zespołu tanecznego

Popularność zespołów tanecznych

W dzisiejszych czasach wszelkiego rodzaju zespołu taneczne są bardzo popularne. Chodzi tutaj zarówno o zespoły taneczne składające się z amatorów, jak i te które prowadzą działalność o charakterze komercyjnym. Zespoły taneczne mogą również prowadzić szkoły tańca. W takim przypadku poszczególni członkowie zespołu pełnią funkcje instruktorów. Zespoły taneczne są zapraszane, aby wystąpić na różnego rodzaju imprezach towarzyskich o charakterze prywatnym lub publicznym. Zespoły takie uatrakcyjniają różnego rodzaju uroczystości. Zespoły taneczne mogą być jednocześnie zespołami wokalnymi.

Rodzaje zespołów tanecznych

Istnieją różnego rodzaju zespoły taneczne. W naszym kraju bardzo popularne są zespoły, które w swoim ubiorze i sposobie tańca nawiązują do kultury historycznej. Są to tak zwane zespoły folkowe. Właśnie z twórczości artystycznych takich zespołów są znani polscy wykonawcy estradowi. Jest to czynnik który wyróżnia polskich artystów. Niezależnie od tego w Polsce funkcjonują zespoły taneczne reprezentujące kulturę nowoczesną. Takie zespołu zajmują się najczęściej występami na różnego rodzaju koncertach wokalnych. Zazwyczaj w zespołach takich pracują tancerki, atrakcyjne pod względem wygładu fizycznego. Zespół muzyczny, zwłaszcza ten o charakterze profesjonalnym powinien korzystać z usług zawodowego agenta. Osoba taka zajmie się wszelkimi sprawami organizacyjnymi i technicznymi związanymi z organizacją występów. Wynagrodzenie agenta jest zwykle określone procentowo i całkowicie uzależnione od przychodu zespołu. Agencji zatrudniani są przede wszystkim na podstawie umowy o świadczenie usług. Istnieje również możliwość zatrudnienia agenta na podstawie umowy zlecenia. Dzieje się tak w szczególności gdy zespół taneczny lub szkoła tańca działa na zasadach komercyjnych jako spółka prawa handlowego.

Zadania agenta zespołu muzycznego

Agent zespołu muzycznego ma za zadania reprezentować interesy zespołu tanecznego. Chodzi tutaj o interesy ekonomiczne. W tym zakresie agent między innymi negocjuje umowy, których przedmiotem jest świadczenie usług artystach. Agent działa głównie w terenie. Jeżeli jednak prowadzi działalność gospodarczą powinien udostępnić adres siedziby. Właśnie w tym zakresie może skorzystać z usług wirtualnego biura. Z uwagi na fakt, ze zespół taneczny najczęściej jest w trasie nie ma konieczności wynajmu fizycznego biura. Wirtualne biuro jest w tym przypadku rozwiązaniem dostosowanym do rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej.

Oferta wirtualnego biura dla zespołów tanecznych

Jeżeli chcesz uzyskać większą ilość informacji na temat warunków prowadzenia działalności gospodarczej serdecznie zapraszamy do kontaktu w wirtualnym biurze w Przeworsku, Jarosławiu lub Rzeszowie. Postaramy się wyjaśnić Ci zagadnienia, które budzą Twoje uzasadnione wątpliwości w praktyce.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas