Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla spotkań partyjnych

Demokracja, a system partyjny 

  Działalność polityczna stanowi o istocie demokracji. Politycy zajmują się podejmowaniem decyzji w imieniu swoich wyborców. Dotyczy to oczywiście polityków którzy wygrali wyboru i sprawują funkcję organów przedstawicielskich takich jak radny, wójt, burmistrz, czy prezydent miasta. Osoby takie działają w sposób niezależny, ale powinni uwzględniać słuszne interesy reprezentowanego elektoratu. Nie chodzi tutaj wyłącznie o swoich wyborców, ale także osoby które nie brały udziału w wyborach lub głosowały na kogoś innego. Polityk nie jest formalnie związany deklarowanymi przed wyborami obietnicami, jednak brak ich realizacji może uniemożliwić osiągnięcie sukcesu wyborczego.

Program partii politycznych 

  Partię polityczne to organizację, których podstawę stanowi substrat osobowy. Członkowie partii to osoby, które posiadają podobne lub zbliżone poglądy polityczne. Osoby takie spotykają się na różnego rodzaju wydarzeniach lub uroczystościach partyjnych, gdzie wymieniają się swoimi poglądami lub opracowują strategię polityczną. Najwięcej decyzji zapada jednak na szczeblu centralnym, gdyż tego wymagają zasady organizacji i zarządzania. Członkowie partii wybierają organy partii w sposób całkowicie demokratyczny w wyborach bezpośrednich lub pośrednich na kadencję określonej długości. Organy kolegialne partii ustalają najważniejsze aspekty działalności politycznej, w tym określają kolejności miejsc na listach kandydatów do organów władzy publicznej. Bardzo często miejsce na liście partyjnej decyduje o sukcesie w wyborach, gdyż w wyborach do organów centralnych wyborcy kierują się głównie preferencjami partyjnymi. Oczywiście nie zmienia to faktu, że teoretycznie istnieje możliwość wygrania wyborów nawet znajdując się na odległym miejscu na liście  i takie przypadki się zdarzają.

Wirtualne biuro dla działaczy partyjnych 

  Wynajem biura na spotkanie sympatyków określonej partii politycznej jest wygodnym rozwiązaniem. W toku takiego spotkania bardzo często sympatycy partii mogą mieć styczność z posłem lub inną osobą sprawującą ważną funkcję. Spotkania takie zwykle odbywają się w większych salach konferencyjnych, tak aby wszystkie zebrane osoby mogły się zmieścić. Stałe utrzymywanie takich pomieszczeń nie jest opłacalne, chyba, że są to pomieszczenia wykorzystywane na biura poselskie lub senatorskie. W przypadku wirtualnego biura wynajem ma natomiast charakter okazjonalny, incydentalny.

Nasza oferta 

  Nasze wirtualne biuro znajduje się w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Świadczymy usługi z najwyższym stopniu obiektywizmu co jest przejawem naszego profesjonalizmu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu rozpoczęcia negocjacji, które doprowadzają do zawarci umowy.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas