Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla portalu ogłoszeniowego

Rynek portali ogłoszeniowych

Na rynku funkcjonuje wiele portali, na których można zamieszczać różnego rodzaju ogłoszenia. Najczęściej ogłoszenia takie można zamieścić za darmo. W takim przypadku właściciel takiego portalu zarabia wyłącznie na reklamach. Istnieją też portale gdzie ogłoszenie może być zamieszczone dopiero po uiszczeniu stosownej opłaty. Portale takie są jednak bardzo małe popularne dlatego generują niskie przychody. Niektóre portale łączę te dwa sposoby prowadzenia działalności. Polega to na tym, ze niektórego rodzaju ogłoszenia są zamieszczane bezpłatnie, a inne wiążą się ze stosowną opłatą. Ograniczenia w bezpłatności mogą też polegać na wprowadzeniu limitu bezpłatnych ogłoszeń. Najpopularniejsze platformy stosują taki model płatności. Ze względu na wygodę odpłatność powinna być dokonywana z góry gdyż w takiej sytuacji nie ma konieczności zawierania indywidualnej umowy. Najbezpieczniej dokonywać płatności właśnie w takiej formie. Nie jest natomiast bezpieczne dokonywanie płatności kartą, gdyż najczęściej odbiorca płatności żąda subskrypcji co oznacza, że środki będą regularnie pobierane z konta. Takie rozwiązanie może być niezgodne z zamierzeniem Klienta, który chciał dokonać jednorazowej płatności, a nie zdecydował się na abonament.

Rodzaje ogłoszeń w prasie

Ogłoszenia mogą dotyczyć rożnych spraw. Tradycyjnie ogłoszenia dotyczyły oferty sprzedaży jakiegoś używanego przedmiotu. Bardzo popularne są również ogłoszenia w zakresie obrotu nieruchomościami, gdyż ktoś oferuje sprzedaż, wynajmu, lub dzierżawy nieruchomości. Nie każdy jednak ogłoszenie zamieszczane jest w Internecie. Wynika to z faktu, że nadal bardzo dużo populacji naszego kraju nie używa w Internetu. Dotyczy to oczywiście osób starszych, gdyż takie osoby są bardzo często mało zorientowane w branży nowych technologii. Czasami osoby takie proszą o zamieszczenie ogłoszenia dzieci lub wnuki. Najczęściej osoby starsze ogłoszenia zamieszczają na ulicy, np. przyklejając plakaty na różnego rodzaju słupach oraz tablicach. Należy jednak zaznaczyć, ze ziszczanie takich ogłoszeń jest w większości  miasta, np. w Rzeszowie jest zakazane. Nie mniej jednak zakazy takie są nagminne łamane . W przypadku gdy tak się dzieje najczęściej straż miejska wymierza kary w postaci mandatu. Od nałożenia takiego mandatu  można oczywiście się odwołać, jednak cała procedura trwa stosunkowo długo.

Nasza pomoc

Nasze wirtualne biuro znajduje się w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Jesteśmy otwarci na współpracę z podmiotami działającymi w branży internetowej. Bardziej szczegółowych na temat oferty informacji może udzielić kierownik lub pracownicy wirtualnego biura.  

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas