Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla kosztorysantów

Inwestycje budowlane

Przy realizacji inwestycji, zwłaszcza tych w zakresie prawa budowlanego konieczne jest oszacowanie jej kosztów. Jest to bardzo ważne zwłaszcza w przypadku przetargów publicznych. W takich sytuacjach bowiem z góry należy określić koszty inwestycji. Należy brać pod uwagę najbardziej kosztowny wariant, dlatego, że może dojść do sytuacji, iż przeznaczymy na inwestycję mniej środków niż zaplanowana. Nie jest natomiast możliwa sytuacja przeciwna, że nie wystarczy pieniędzy na realizację inwestycji, gdyż w takim przypadku inwestycja nie może zostać zrealizowana. Wycena inwestycji jest również ważna dla Wykonawcy. Bardzo często inwestor proponuje bardzo niską, konkurencyjną cenę realizacji zadania. W takim przypadku inwestor zgadza się na zaproponowaną ofertę. Potem okazuje się, że wysokie koszty inwestycji generują straty po stronie Wykonawcy, a nie ma już możliwości odwrotu. Bardzo często jest tak, że wykonawca który nie jest w stanie zrealizować inwestycji staje się niewypłacalny co prowadzi często do ogłoszenia upadłości. W takim przypadku inwestycja nie jest zrealizowana. Dlatego właśnie przy zlecaniu inwestycji na dużą skalę należy odpowiednio się zabezpieczyć poprzez sprawdzenie wiarygodności finansowej oraz płatniczej kontrahenta. W tym celu należy brać pod uwagę to czy realizuje ciążące na nim w chwili obecnej zobowiązania oraz czy dysponuje odpowiednim kapitałem zapasowym.

Jak przewidzieć koszty realizacji zadania?

Dobry przedsiębiorca potrafi dobrze przewidzieć jakie koszty są związane z określonym przedsięwzięciem. Należy również zaznaczyć, że podmioty gospodarcze, które są dobrze zarządzane ograniczają w jak największym stopniu koszty, które nie powodują konwersji. Najbardziej to widać w małych firmach, gdzie to właściciele zarządzają firmą.  Jest tak dlatego, że człowiek zawsze dba bardziej o swoją własność dlatego jest bardziej efektywny prowadząc własnych biznes, niż pracując dla osób trzecich. Dlatego właśnie należy zadbać o odpowiednią motywację pracowników oraz identyfikację z celami firmy. Takie rozwiązanie gwarantuje zwrot przychodów działalności.

Jak dokonywać celowych i w pełni racjonalnych zakupów?

Ceny produktów są zróżnicowane zarówno ze względu na położenie geograficzne, jak i czas. W Internecie takie różnice ulegają zatarciu. Nie mniej jednak nie każdy, zwłaszcza osoby starsze robią zakupu w Internecie. Dodatkowo w przypadku zakupów przez Internet dochodzą koszty dostawy. Wirtualne biuro w Rzeszowie, Jarosławiu oraz Przeworsku. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą wirtualnego biura skontaktuj się z nami. Zaproponujemy Ci ofertę, która Cię zainteresuje. Staramy się wpierać naszych Klientów w podejmowanych przedsięwzięciach gospodarczych.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas