Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla kosztorysantów

Inwestycje budowlane

Przy realizacji inwestycji, zwłaszcza tych w zakresie prawa budowlanego konieczne jest oszacowanie jej kosztów. Jest to bardzo ważne zwłaszcza w przypadku przetargów publicznych. W takich sytuacjach bowiem z góry należy określić koszty inwestycji. Należy brać pod uwagę najbardziej kosztowny wariant, dlatego, że może dojść do sytuacji, iż przeznaczymy na inwestycję mniej środków niż zaplanowana. Nie jest natomiast możliwa sytuacja przeciwna, że nie wystarczy pieniędzy na realizację inwestycji, gdyż w takim przypadku inwestycja nie może zostać zrealizowana. Wycena inwestycji jest również ważna dla Wykonawcy. Bardzo często inwestor proponuje bardzo niską, konkurencyjną cenę realizacji zadania. W takim przypadku inwestor zgadza się na zaproponowaną ofertę. Potem okazuje się, że wysokie koszty inwestycji generują straty po stronie Wykonawcy, a nie ma już możliwości odwrotu. Bardzo często jest tak, że wykonawca który nie jest w stanie zrealizować inwestycji staje się niewypłacalny co prowadzi często do ogłoszenia upadłości. W takim przypadku inwestycja nie jest zrealizowana. Dlatego właśnie przy zlecaniu inwestycji na dużą skalę należy odpowiednio się zabezpieczyć poprzez sprawdzenie wiarygodności finansowej oraz płatniczej kontrahenta. W tym celu należy brać pod uwagę to czy realizuje ciążące na nim w chwili obecnej zobowiązania oraz czy dysponuje odpowiednim kapitałem zapasowym.

Jak przewidzieć koszty realizacji zadania?

Dobry przedsiębiorca potrafi dobrze przewidzieć jakie koszty są związane z określonym przedsięwzięciem. Należy również zaznaczyć, że podmioty gospodarcze, które są dobrze zarządzane ograniczają w jak największym stopniu koszty, które nie powodują konwersji. Najbardziej to widać w małych firmach, gdzie to właściciele zarządzają firmą.  Jest tak dlatego, że człowiek zawsze dba bardziej o swoją własność dlatego jest bardziej efektywny prowadząc własnych biznes, niż pracując dla osób trzecich. Dlatego właśnie należy zadbać o odpowiednią motywację pracowników oraz identyfikację z celami firmy. Takie rozwiązanie gwarantuje zwrot przychodów działalności.

Jak dokonywać celowych i w pełni racjonalnych zakupów?

Ceny produktów są zróżnicowane zarówno ze względu na położenie geograficzne, jak i czas. W Internecie takie różnice ulegają zatarciu. Nie mniej jednak nie każdy, zwłaszcza osoby starsze robią zakupu w Internecie. Dodatkowo w przypadku zakupów przez Internet dochodzą koszty dostawy. Wirtualne biuro w Rzeszowie, Jarosławiu oraz Przeworsku. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą wirtualnego biura skontaktuj się z nami. Zaproponujemy Ci ofertę, która Cię zainteresuje. Staramy się wpierać naszych Klientów w podejmowanych przedsięwzięciach gospodarczych.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas