Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla firmy windykacyjnej

Współpraca z firmami windykacyjnymi

Oferta wirtualnego biura w Rzeszowie oferuje również współpracę dla firm windykacyjnych. Firmy windykacyjne to przedsiębiorstwa zajmujące się egzekwowaniem zaległym zobowiązań. W społeczeństwie zazwyczaj firmy takie mają niezbyt dobrą opinie, często kojarzone są bowiem z działaniami niegodnymi z przyjętymi standardami etycznymi. Należy jednak zauważyć, że większość takich firm działa naprawdę w sposób uczciwy i z poszanowaniem interesów i godności dłużników. Należy jednak pamiętać, że również zgodnie z zasadami współżycia społecznego przyjętymi w naszym kręgu cywilizacyjnym należy spłacać zaciągnięte zobowiązania. W przypadku gdy dłużnik będący przedsiębiorcą lub osobą fizyczną nieprowadzącą działalności gospodarczej nie jest w stanie tego zrobić z różnych, niezależnych od niego przyczyn powinien zdecydować się na ogłoszenie upadłości odpowiednio przedsiębiorcy lub osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (konsumenta). W taki przypadku najlepiej skonsultować się z adwokatem lub radcą prawnym, który specjalizuje się w tego rodzajach spraw. Jeżeli firmy windykacyjne nie skłaniają do zapłaty przedawnionych lub nieistniejących zobowiązań ich działania nie są zgodne z prawem. Warto jednak pamiętać, że to nie firma windykacyjna, a tylko i wyłącznie państwowy organ egzekucyjny jakim jest komornik ma prawo do korzystania z przymusu państwowego w celu egzekucji zobowiązań. Firmy windykacyjne w polskim prawie nie mają żadnym dodatkowych uprawnień, aniżeli te które przysługują wierzycielowi.

Lokal dla biura firmy windykacyjnej

Firmy windykacyjne zwykle nie potrzebują wynajmować fizycznego lokali, bowiem większość czynności jakie wykonują są to czynności terenowe, lub też czynności które można wykonać w domu. Do czynności takich należy w szczególności przygotowywanie wezwań do zapłaty, czy współpraca i przekazywanie dokumentów obsługującej firmę windykacyjna Kancelarii adwokackiej lub radcowskiej, która prowadzi postępowania mające na celu egzekucję wierzytelności na drodze postępowania sądowego. Rejestracja firmy i odbiór korespondencji, a także spotykanie się z Kontrahentami, którymi wierzytelnościami firma windykacyjna zarządza wymaga bez wątpienia posiadania adresu.

Nasza oferta 

Usługę taką zapewnia wirtualne biuro w Rzeszowie, które gwarantuje szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. W wirtualnym biurze istnieje także możliwość nawiązania współpracy z prawnikami, których pomoc jest bardzo istotna w procesie windykacji. Wirtualne biuro dla firmy windykacyjnej to optymalne rozwiązanie, które pozwala na wygodne zarządzanie otrzymywaną korespondencją i dostępem do niej w wersji elektronicznej w każdym miejscu gdzie tylko się znajdujemy pod warunkiem, że posiadamy dostęp do Internetu. Serdecznie zapraszamy do współpracy.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas