Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla firmy telekomunikacyjnej

Rynek usług telekomunikacyjnych 

W dzisiejszych czasach dostęp do szerokopasmowego Internetu oraz telefonii mobilnej jest standardem. Na rynku funkcjonuje wiele dostawców Internetu oraz usług telekomunikacyjnym. Oferta każdego z nich różni się zarówno pod względem ceny jak i jakości świadczonych usług. Przy wyborze najkorzystniejszej oferty należy przeanalizować wszystkie dostępne rozwiązania. W tym celu można skonsultować się z doradcą finansowym, który porówna oferty wszystkich dostępnych mu operatorów oraz przedstawi wynik swoich prac. Doradca finansowy może przedstawić nam kilka wariantów w zależność od tego jakie są nasze potrzeby w zakresie korzystania z usług telekomunikacyjnych. Warto zaznaczyć, że istotnym jest zwracanie uwagi na dodatkowe opłaty i ukryte koszty. W przypadku Internetu natomiast istotne są limity transferu danych. Niektórzy operatorzy reklamują, że oferowane przez nich usługi zapewniają nielimitowany dostęp do Internetu, jednak okazuje się, że po przekroczeniu określonej wartości danych prędkości łącza ulega spowolnieniu w sposób uniemożliwiający prawidłowe, a przede wszystkim komfortowe korzystanie z Internetu. Firmy telekomunikacyjne posiadają również specjalnie wyodrębnione działy zajmujące się egzekucją należnych, a niezapłaconych faktur.

Operatorzy telekomunikacyjni 

Operatorzy telekomunikacyjni to duże firmy najczęściej o kluczowym udziale kapitału zagranicznego. W związku z tym firmy takie rzadko korzystają z usług wirtualnego biura. Nie mniej jednak w przypadku takich firm korzystnie jest korzystać z wirtualnego biura na potrzeby prowadzenia przedstawicielstwa firmy. Placówka taka może być punktem odbioru umów, czy składania reklamacji. Posiadanie odpowiedniej ilości przedstawicielstw zwiększa dostępność do świadczonych usług, a tym samym pozytywnie wpływa na prestiż firmy oraz buduje zaufanie wobec Klientów. Firmy telekomunikacyjne równie często powierzają sprzedaż swoich usług placówką franczyzowym, czyli zewnętrznym podmiotom, które korzystają z know how podmiotu zlecającego. Placówki takie prowadzą odrębni przedsiębiorcy korzystając z usług podmiotu nadrzędnego. Również placówka zamiast wynajmować kosztowny lokal może skorzystać z wirtualnego biura w Rzeszowie. Takie rozwiązanie jest korzystne zwłaszcza w przypadku mniejszych miejscowości, gdzie obsługiwanych jest znacznie mniej Klientów.

Nasza oferta 

Zapraszamy podmioty gospodarcze zajmujące się świadczeniem usług w zakresie telekomunikacji i przesyłu danych do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą dostępną na naszej stronie internetowej. Jeżeli te informację nie są wystarczające możesz zapytać drogą mailową o szczegóły dotyczące wirtualnego biura.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas