Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla doradztwa rolniczego

Wsparcie rolnictwa

W dzisiejszych czasach rolnictwo jest wspierane przez różnego rodzaju działalności państwa. Nie bez znaczenia pozostają też środki unijne, które są przeznaczane na modernizację obszarów wiejskich. Rolnictwo to specyficzny rodzaj działalności gospodarczej, jednak polega podobnym prawom rynku. Przede wszystkim ważne jest, aby gospodarstwo rolne było nowoczesne gdyż gwarantuje to wystarczającą efektywność. Polskie rolnictwo po wejściu w struktury Unii Europejskiej bardzo się rozwinęło. Gospodarstwa rolne są coraz lepiej wyposażone, zwłaszcza z uwagi na fakt, że zakup maszyn finansują bardzo często środki z funduszy UE. W ostatecznym rozrachunku przynosi to jednak korzyść państwu, gdyż gospodarka innowacyjna jest znacznie bardziej konkurencyjna, a tym samym generuje więcej środków z podatków. Ponadto oprócz wsparcia infrastrukturalnego państwo oferują rolnikom różnego rodzaju formy wsparcia intelektualnego.

Porady z zakresu rolnictwa

Porad z zakresu rolnictwa oraz prawa rolniczego udzielają specjaliści z tych dziedzin wiedzy. Specjaliści tacy to inżynierowie rolnictwa oraz prawnicy specjalizujący się w prawie rolnym. Dodatkowo rolnicy mogą uzyska wsparcia od specjalistów, którzy specjalizują się w pozyskiwaniu różnego rodzaju środków pozostających w dyspozycji Unii Europejskiej. W każdym większym mieście można znaleźć taki punkt doradczy. Punkty takie są obsługiwane najczęściej przez pracowników Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Punkty takie niekiedy maja również charakter mobilny. Jest to zrozumiałe, gdyż rolnicy zamieszkują zwykle małe miejscowości. Takie punkty mogą być prowadzone także w wirtualnym biurze. W takiej sytuacji wirtualne biuro jest wynajmowane na określony czas.

Modernizacjia rolnictwa i jej skutki

Nowoczesne rolnictwo stanowi o innowacyjności całej gospodarki. W dzisiejszych czasach małe gospodarstw rolne tracą na znaczeniu na rzecz wielkich gospodarstw rolnym zajmujących ogromną powierzchnie gruntów rolnych i zatrudniających wielu specjalistów. Najczęściej w gospodarstwach takich przy zbiorach pracują obcokrajowcy, gdyż wynagrodzenie oferowane przy tego rodzaju pracach nie jest atrakcyjne dla mieszkańców naszego kraju. Rolnicy coraz częściej są biznesmenami, którzy posiadają gruntowną wiedzę oraz doświadczenie zakresie dziedziny wiedzy jaką jest rolnictwo. Bardzo często osoby takie honorują się również ukończeniem stosownych studiów wyższych w tym zakresie.

Oferta wirtualnego biura w Rzeszowie

Wirtualne biuro w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie jest otwarte na współpracę z rolnikami oraz podmiotami świadczącymi usługi doradcze na rzecz gospodarstw rolnych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu omówienia warunków współpracy, które na pewno będą dla państwa korzystne.Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas