Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla doradztwa rolniczego

Wsparcie rolnictwa

W dzisiejszych czasach rolnictwo jest wspierane przez różnego rodzaju działalności państwa. Nie bez znaczenia pozostają też środki unijne, które są przeznaczane na modernizację obszarów wiejskich. Rolnictwo to specyficzny rodzaj działalności gospodarczej, jednak polega podobnym prawom rynku. Przede wszystkim ważne jest, aby gospodarstwo rolne było nowoczesne gdyż gwarantuje to wystarczającą efektywność. Polskie rolnictwo po wejściu w struktury Unii Europejskiej bardzo się rozwinęło. Gospodarstwa rolne są coraz lepiej wyposażone, zwłaszcza z uwagi na fakt, że zakup maszyn finansują bardzo często środki z funduszy UE. W ostatecznym rozrachunku przynosi to jednak korzyść państwu, gdyż gospodarka innowacyjna jest znacznie bardziej konkurencyjna, a tym samym generuje więcej środków z podatków. Ponadto oprócz wsparcia infrastrukturalnego państwo oferują rolnikom różnego rodzaju formy wsparcia intelektualnego.

Porady z zakresu rolnictwa

Porad z zakresu rolnictwa oraz prawa rolniczego udzielają specjaliści z tych dziedzin wiedzy. Specjaliści tacy to inżynierowie rolnictwa oraz prawnicy specjalizujący się w prawie rolnym. Dodatkowo rolnicy mogą uzyska wsparcia od specjalistów, którzy specjalizują się w pozyskiwaniu różnego rodzaju środków pozostających w dyspozycji Unii Europejskiej. W każdym większym mieście można znaleźć taki punkt doradczy. Punkty takie są obsługiwane najczęściej przez pracowników Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Punkty takie niekiedy maja również charakter mobilny. Jest to zrozumiałe, gdyż rolnicy zamieszkują zwykle małe miejscowości. Takie punkty mogą być prowadzone także w wirtualnym biurze. W takiej sytuacji wirtualne biuro jest wynajmowane na określony czas.

Modernizacjia rolnictwa i jej skutki

Nowoczesne rolnictwo stanowi o innowacyjności całej gospodarki. W dzisiejszych czasach małe gospodarstw rolne tracą na znaczeniu na rzecz wielkich gospodarstw rolnym zajmujących ogromną powierzchnie gruntów rolnych i zatrudniających wielu specjalistów. Najczęściej w gospodarstwach takich przy zbiorach pracują obcokrajowcy, gdyż wynagrodzenie oferowane przy tego rodzaju pracach nie jest atrakcyjne dla mieszkańców naszego kraju. Rolnicy coraz częściej są biznesmenami, którzy posiadają gruntowną wiedzę oraz doświadczenie zakresie dziedziny wiedzy jaką jest rolnictwo. Bardzo często osoby takie honorują się również ukończeniem stosownych studiów wyższych w tym zakresie.

Oferta wirtualnego biura w Rzeszowie

Wirtualne biuro w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie jest otwarte na współpracę z rolnikami oraz podmiotami świadczącymi usługi doradcze na rzecz gospodarstw rolnych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu omówienia warunków współpracy, które na pewno będą dla państwa korzystne.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas