Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

W jakich zawodach zarabia się najwięcej?

Kwalifikacje, a wynagrodzenie 

 Wynagrodzenie za pracę jest zróżnicowane ze względu na zajmowane stanowisko. Zasadą jest to, że osoby wysoko wykwalifikowane i wykształcone zarabiają więcej niż osoby bez specjalnych kwalifikacji. Na rynku pracy w sektorze prywatnych przedsiębiorstw panują co do zasady reguły wolnego rynku dlatego wysokość wynagrodzenia jest określona wartością pracy. Inaczej jest w sektorze publicznym, gdyż tam wysokość wynagrodzenia jest ustalana w drodze ustawy. Ponadto w sektorze publicznym pracodawcy są znacznie skłonni do ulegania naciskom w zakresie polepszenia warunków płacy pracowników. Z uwagi na ten fakt co do zasady wynagrodzenia w tym sektorze są znacznie wyższe. Kiedyś zarobki w budżetówce kształtowały się na stosunkowo niskim poziomie jednak po serii podwyżek sytuacja to uległa zmianie. W przedsiębiorstwach prywatnych wielu pracowników zarabia minimalną  pensję, czyli niespełna 1 500 zł na rękę. W państwowych firmach wynagrodzenie pracowników jest znacznie wyższe już na starcie. Nie dotyczy to różnego rodzaju stażystów, których wynagrodzenie nie przekracza 1 000 zł.

Zatrudnienie w sektorze prywatnym 

  W sektorze prywatnym coraz częściej zatrudniani są obcokrajowcy, ze względy na mało opłacalne na obywateli naszego kraju zarobki. Obcokrajowcy nie mogę być natomiast zatrudniani w sektorze publicznym, gdyż tam zasadą jest to, że pracownik musi się wykazać polskim obywatelstwem i biegłą znajomością języka polskiego. Obcokrajowcy większość pensji wysyłają za granicę, gdyż w mniej rozwinięto gospodarczo krajach minimalne wynagrodzenie obowiązujące w Polsce wydaje się wysokie. Wynagrodzenie w Polsce jest również uzależnione od wykonywanego zawodu. Na najwyższe wynagrodzenie mogą liczyć w szczególności lekarze. Jest to zrozumiałe, gdyż zawód ten wiąże ze sobą ogromną odpowiedzialność i wymaga wielu lat nauki. Stosunkowo wysokie wynagrodzenie pomimo nadpodaży osób posiadających kwalifikację w tym kierunku otrzymują nauczyciele. Dotyczy to jednak wyłącznie szkół państwowych, gdyż w sektorze prywatnym wynagrodzenie to jest regulowane przez rynek. Na pokaźne wynagrodzenie mogą również liczyć osoby wykonujące zawody techniczne takie jak sprawach, czy budowlaniec po studiach. W niektórych zawodach natomiast wynagrodzenie jest skrajnie zróżnicowane, np. w przypadku prawników. Dobrze prosperujący adwokat może zarabiać nawet kilkaset tysięcy złotych miesięcznie, ale zarobki niektórych adwokatów są znacznie niższe niż średnia krajowa.

Wirtualne biuro dla Twojego zawodu 

  Wirtualne biuro w Rzeszowie, Jarosławiu oraz Przeworsku współpracuje z osobami wykonującymi różne zawody. Nasza firma gwarantuje poufność w zakresie wysokości zarobków osiąganych przez naszych Klientów.  

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas