Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Podpisanie dokumentu w systemie s24

1. Wybierz dokument do podpisu

W tym kroku na ekranie wyświetli się lista dokumentów. Po prawej stronie będzie znajdować się przycisk "Podpisz" (strzałka na obrazku znajdującym się poniżej). Kliknij ten przycisk, aby podpisać dokument.

KROK 17 - podpisanie umowyPNG

2. Wybór rodzaju podpisu

Na tym etapie musisz wybrać, czy chcesz podpisać dokument profilem zaufanym (strzałka na obrazku znajdującym się poniżej) zaufanym czy też kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Lista akceptowanych podpisów elektronicznych znajduje się pod adresem: http://www.nccert.pl/

KROK 17 - wybr rodzaju podpisuPNG

Każdy ze wspólników musi posiadać profil zaufany lub kwalifikowany podpis elektroniczny, ponieważ w przeciwnym przypadku nie będzie mógł podpisać dokumentu  w systemie s24. Bez tego spółka nie zostanie założona. 

3. Podpisanie dokumentu

Po wybraniu formy złożenia podpisu zostaniesz przekierowany:

  • Jeśli wybrałeś profil zaufany, zostaniesz przekierowany na stronę rządową, gdzie będziesz mógł się zalogować i zatwierdzić dokument za pomocą narzędzia autoryzacyjnego.
  • Jeśli wybrałeś kwalifikowany podpis elektroniczny, zostaniesz przekierowany do strony internetowej dostawcy podpisu, gdzie również będziesz mógł się zalogować i zatwierdzić dokument za pomocą narzędzia autoryzacyjnego.

Po podpisaniu przez pierwszą osobę uprawnioną  należy powrócić do zakładki "Moje przedsiębiorstwa":

  1. Wybrać z listy odpowiednią spółkę.
  2. Zaznaczyć opcję "Wybierz przedsiębiorstwo".
  3. W lewym panelu wybrać zakładkę "Dokumenty".
  4. Wybrać dokument z listy dokumentów.
  5. Nacisnąć przycisk "Podpisz".

W przypadku kolejnego wspólnika proces też należy powtarzać ponownie, aż do momentu gdy wszystkie wymagane osoby podpiszą dokument. 

KROK 18- podpisanie umowyPNG


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas