Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Oświadczenie o wyrażeniu zgody na pełnienie funkcji Prokurenta ze wskazaniem adresu

W przypadku gdy w spółce powołujemy Prokurenta musi on na to wyrazić zgodę, a ponadto podać swój adres do doręczeń. Poniżej znajduje się bezpłatny wzór takiej zgody. 

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na pełnienie funkcji Prokurenta
wraz z oświadczeniem o adresie 
data: ..................
nazwa spółki: ..................................
siedziba: ...................................

Ja,
Imię i nazwisko: ...............
numer PESEL:.......................
Podaje adres do doręczeń: .................

i wyrażam zgodę na powołanie mnie do pełnienia funkcji Prokurenta w ww. spółce.
podpis Prokurenta.

Możesz skopiować oświadczenie powyżej albo też skorzystać z bezpłatnego generatora dokumentu:
⬅ przejdź do bezpłatnego generatora dokumentu - Oświadczenie prokurenta (zgoda na pełnienie funkcji i adres)

Jeżeli nie wiesz jak załadować oświadczenie Prokurenta do systemu s24 to przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową instrukcję:
⬅ przejdź do instrukcji jak załadować zgodę prokurenta i oświadczenie o adresie do systemu s24


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas