Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Jak wybrać nowy dokument zewnętrzny w systemie s24

1. Wybór przedsiębiorstwa

Aby wygenerować dokumenty w systemie S24, ważne jest, aby poprawnie wybrać przedsiębiorstwo. Poniżej znajdziesz krok po kroku instrukcję, jak to zrobić:

Wejdź w zakładkę „Moje Przedsiębiorstwa” (strzałka nr 1 na obrazku znajdującym się poniżej) - zakładka ta znajduje się w górnym panelu interfejsu systemu S24 i pozwala na przeglądanie listy Twoich firm.
Znajdź na liście i kliknij w nazwę przedsiębiorstwa, które chcesz wybrać (strzałka nr 2 na obrazku znajdującym się poniżej) - to przekieruje Cię do szczegółów wybranej firmy.
Kliknij przycisk „Wybierz” (strzałka nr 3 na obrazku znajdującym się poniżej) - po jego wybraniu możesz przejść do generowania dokumentów dla danej spółki.

2. Wybranie nowego dokumentu 

W celu wybrania nowego dokumentu musisz wybrać w panelu bocznym zakładkę „Dokumenty” (strzałka nr 1 na obrazku znajdującym się poniżej), a następnie kliknąć w przycisk „Nowy” (strzałka nr 2 na obrazku znajdującym się poniżej). Nowy dokumentPNG

3. Wybranie dokumentu zewnętrznego w systemie s24?

W tym celu należy  wybrać w panelu bocznym zakładkę „Dokumenty(strzałka nr 1 na obrazku znajdującym się poniżej), a następnie kliknąć w przycisk „Wczytaj(strzałka nr 2 na obrazku znajdującym się poniżej). 

Wczytaj dokument zewntrznyPNG


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas