Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Co-working

Historia usługi co-workingowej 

Usługa ta znana jest od dawna, polega na wynajmowaniu wirtualnego biura na godziny. Prowadząc działalność gospodarczą niejednokrotnie spotkasz się z sytuacją kiedy będziesz musiał odbyć spotkanie biznesowe. W tym celu możesz wynająć biuro na godziny, dzięki czemu Twój kontrahent uzna Cię za wiarygodnego partnera. Spotykanie się z potencjalnymi partnerami biznesowymi w restauracjach nie jest wskazane, bowiem świadczy o Twoim nieprzygotowaniu. Wynajęcie biura na godziny jest również wygodne, bowiem nie ma obaw, że wypłyną jakieś informację stanowiące tajemnice przedsiębiorstwa. Jest to również rozwiązanie o charakterze ekonomicznym, bowiem nie musisz opłacać biura za cały miesiąc tylko za godziny w jakich rzeczywiście użytkujesz biuro.

Koszt usługi 

Ceny za wynajem sali na godzinę dla osób korzystających z usługi wirtualnego biura w Jarosławiu, Przeworsku, czy też Rzeszowie są bardzo niskie, dlatego warto skorzystać z tej usługi jeżeli myślimy o co-workingu sensu stricte. Również przedsiębiorcy nie korzystający z usługi podstawowej mogą wynająć biuro na godziny. Wynajęcie takiego biura nie łączy się z opłatami dodatkowymi, takimi jak  opłaty za media biurowe.

Jak wynająć biuro na godziny? 

Aby wynająć biuro na godziny wystarczy telefon, nie musicie państwo podpisywać żadnej umowy rozliczenie nastąpi bowiem na podstawie faktury. Nasza obsługa administracyjna służy pomocą i chętnie udziela niezbędnych informacji. Wynająć biuro na godziny może chociażby adwokat, czy radca prawny który chce się przygotować w komfortowych warunkach przed rozprawą. Jest to doskonałe rozwiązanie które gwarantuję ochronę czasu i pieniędzy zapewniając jednocześnie możliwość spotkania w prestiżowym biurze w centrum miasta.

Innowacyjna usługa

Co-working to innowacyjna usługa, która zaczęła się rozwijać w Stanach Zjednoczonych i państwach założycielskich Wspólnot Europejskich. Dzisiaj dotarła ta usługa również do Polski co jest wielkim sukcesem dla Polskiej przedsiębiorczości. Usługa ta jest trochę podobna do kompleksowego rozwiązania zwanego inkubatorami przedsiębiorczości, jednak w przeciwieństwie do tej usługi ma charakter stricte doraźny i skierowana jest także do przedsiębiorców posiadających ugruntowaną pozycję na rynku, których jednak nie stać na stworzenie sieci biur w całej Polsce pomimo prowadzenia działalności gospodarczej na taką skale.

Podsumowanie 

Podsumowując co-working i wirtualne biura to przyszłość micro-przedsiębiorców niezatrudniających pracowników.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas