CONVENTIA UBEZPIECZENIA POJAZDÓW 

Szukasz najtańszego OC? Dobrze trafiłeś. Wybierzemy dla Ciebie najlepszą  polisę spośród oferowanych przez Polskie Towarzystwa Ubezpieczeniowe.

Polisę można zawrzeć osobiście w biurze lub zdalnie.
 

OFERUJEMY: 

 • ubezpieczenia OC
 • ubezpieczenia AC
 •  ubezpieczenia samochodów osobowych,
 • ubezpieczenia samochodów ciężarowych,
 • ubezpieczenia samochodów firmowych,
 • ubezpieczenia floty pojazdów,
 • ubezpieczenia komunikacyjne, 
 • inne ubezpieczenia. 

Gwarantujemy:

 • miłą obsługę,
 • szybka realizację,
 • najniższe ceny w mieście,
 • dogodne formy zawarcia umowy,
 • szczegółową informację o warunkach ubezpieczenia.

ADRES

ul. Jana Pawła II
(Dom Towarowy "Globus", III piętro, wejście od tyłu)
tel.  726 407 926 lub 724 046 783 lub 726 066 462,  e-mail: ubezpieczenia@24wirtualne-biuro.pl

Chcesz kupić polisę on-line? Zapraszamy do naszej porównywarki

UBEZPIECZENIA POJAZDÓW

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej

OC jest obowiązkowe dla posiadaczy pojazdów firmowych i prywatnych. Przy wyborze polisy w tym przypadku decyduje cena, ewentualnie możliwość rozłożenia składki na raty. Wysokość składki zależy od wielu czynników, takich jak marka, model pojazdu, wiek i pojemność silnika. Na wysokość składki wpływają także cechy osobiste właściciela i użytkownika pojazdu, takie jak wiek, miejsce zamieszkania, wykształcenie, data uzyskania prawa jazdy. Droższe są polisy dotyczące samochodów ciężarowych. Kwota gwarancyjna OC jest ustalona ustawowo.

Ubezpieczenie AC

AC nie jest obowiązkowe, jednak zalecane. W takim przypadku ubezpieczyciel pokryje szkodę powstałą z winy ubezpieczonego. Polisa AC przewiduje różne formy wsparcia, od pokrycia kosztów naprawy, przez zapewnienie samochody zastępczego po naprawienie krzywdy (zadośćuczynienie). Polisa AC przewiduje określoną sumę gwarancyjną, która jest zależna od wybranego wariantu ochrony ubezpieczeniowej, cech pojazdu i właściciela. Warto zawrzeć umowę AC, gdyż w takim przypadku jesteśmy zabezpieczeni od szkody, którą sami spowodujemy, jeżeli nasze działania nie będzie umyślne.

Ubezpieczenie pojazdów firmowych

Firmy często dysponują własną flotą pojazdów. W takim przypadku można liczyć na specjalną, wyjątkową ofertę i rabaty. Składki w takim przypadku to duży wydatek dlatego warto zwrócić się do agenta lub agencji ubezpieczeniowej, aby porównać dostępne oferty i wybrać najkorzystniejszą. W przypadku OC decyduje cena, zaś w przypadku ubezpieczenia AC cena oraz kryteria pozacenowe także jak zakres ochrony i kwota gwarancyjna.

Jak zawrzeć polisę?

Polisę można zawrzeć zdalnie lub w biurze. Warto przełożyć w agencji ubezpieczeniowej lub u agenta dowód rejestracyjny co ułatwi proces wprowadzania danych do sytemu. Dane pojazdy agent może też pobrać z centralnej bazy, a w takim przypadku wystarczające jest podanie numeru dowodu rejestracyjnego. Jeżeli masz pytania służymy pomocą telefonicznie i mailowo. Zapraszamy do kontaktu.

Oferujemy także:

UBEZPIECZENIE NIERUCHOMOŚCI

Przygotujemy dla Ciebie najtańszą ofertę ubezpieczenia domu, mieszkania lub nieruchomości komercyjnej. 

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE 

Zadbaj o bezpieczeństwo finansowe swoje i bliskich już dziś, Przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia na życie.  Ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie w razie wypadku, choroby lub śmierci. 

UBEZPIECZENIE DZIAŁALNOŚCI

Ubezpiecz swoją firmę na wypadek szkody, utraty dochodu, odpowiedzialności cywilnej. Przygotujemy dla Cibie również najtańszą polisę, w zakresie wykonywania wolnego zawodu. 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Skontaktuj się z nami

Jak do Nas trafić? 

To bardzo proste. Nasza siedziba znajduje się pod adresem:
ul. Jana Pawła II 3a
(Dom Towarowy "Globus", III piętro, wejście od tyłu)