CONVENTIA UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE 

Szukasz najlepszego ubezpieczenia na życie  w mieście? Dobrze trafiłeś. Wybierzemy dla Ciebie najlepszą  polisę spośród oferowanych przez Polskie Towarzystwa Ubezpieczeniowe.

Polisę można zawrzeć osobiście w biurze lub zdalnie.
 

OFERUJEMY: 

 • ubezpieczenia na wypadek śmierci (odszkodowanie uzyska rodzina zmarłego),
 • ubezpieczenia na wypadek niezdolności do pracy,
 •  ubezpieczenia od wypadku,
 • ubezpieczenia do ciężkiej choroby,  
 • ubezpieczenia szkolne,
 • ubezpieczenia dla studentów,
 • ubezpieczenia dla sportowców,
 • inne ubezpieczenia. 

Gwarantujemy:

 • miłą obsługę,
 • szybka realizację,
 • najniższe ceny w mieście,
 • dogodne formy zawarcia umowy,
 • szczegółową informację o warunkach ubezpieczenia.

ADRES

ul. Jana Pawła II
(Dom Towarowy "Globus", III piętro, wejście od tyłu)
tel.  726 407 926 lub 724 046 783 lub 726 066 462,  e-mail: ubezpieczenia@24wirtualne-biuro.pl

Chcesz kupić polisę on-line? Zapraszamy do naszej porównywarki.

UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE

Dlaczego warto wykupić ubezpieczenia na życie?

Nikt nie wie co czeka nas w przyszłości. Możemy ciężko zachoroć lub ulec wypadkowi. W takiej sytuacji pomoc finansowa jest bardzo potrzebna. Zakład Ubezpieczeń w przypadku zaistnienia zdarzenia ubezpieczeniowego wypłaci środki niezbędne na pokrycie kosztów leczenia, w zakresie określonym w polisie ubezpieczeniowej, czy też wypłaci comiesięczną rentę jako rekompensatę za utratę zdrowia. W przypadku śmierci uprawnionego zakład ubezpieczeń przyzna wsparcia finansowego osobom najbliższym zmarłego lub innym osobom uposażonym z tytułu umowy ubezpieczenia.

Jak zawrzeć polisę? 

W celu zawarcia umowy ubezpieczenia najlepiej udać się do agenta. Dobrze jest porównać oferty ubezpieczenia kilku lub kilkunastu towarzystw, aby wybrać najkorzystniejszą ofertę. W związku z tym można skorzystać z usług multiagencji ubezpieczeniowej, np. CUK. Porównywarki tego rodzaju agencji pozwalają na wybranie dla Klienta najtańszej oferty, która spełnia jego wymagania pod względem zakresu ochrony ubezpieczeniowej. Agent pomoże wybrać najbardziej adekwatną do potrzeb Klienta ofertę.

Jak zgłosić szkodę?

Szkodę należy zgłosić na zasadach określonych w zawartej umowie ubezpieczenia. Zdarzenie ubezpieczeniowe należy zgłosić jak najszybciej, aby ubezpieczyciel mógł sprawnie i bez zbędnej zwłoki zbadać okoliczności zdarzenia i określić zasadność i wysokość roszczenia ubezpieczonego. Ubezpieczyciel może żądać niezbędnych dokumentów i informacji. W przypadku odmowy wypłaty odszkodowania uprawnionemu przysługuje prawo złożenia reklamacji i ponownego zbadania zasadności roszczenia To samo dotyczy sytuacji, gdy uprawniony kwestionuje wartość szkody.

Jak długo trwa zawarcia polisy?

Polisę można zawrzeć tego samego dnia w naszym biurze. Przygotować dane niezbędne do zawarcia umowy jest przedstawić ofertę możemy zdalnie z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, takich jak telefon, czy Internet. Dokument polisy możesz otrzymać w formie papierowej, w formie elektronicznej na wskazany adres e-mail lub też możemy Ci przesłać polisę pocztą.

UBEZPIECZENIE POJAZDU

Przygotujemy dla Ciebie najtańszą ofertę ubezpieczenia pojazdu osobowego, ciężarowego zarówno wykorzystywanego do celów prywatnych jak i do celów działalności gospodarczej  

UBEZPIECZENIE NIERUCHOMOŚCI

Przygotujemy dla Ciebie najtańszą ofertę ubezpieczenia domu, mieszkania lub nieruchomości komercyjnej. 

UBEZPIECZENIE DZIAŁALNOŚCI

Ubezpiecz swoją firmę na wypadek szkody, utraty dochodu, odpowiedzialności cywilnej. Przygotujemy dla Cibie również najtańszą polisę, w zakresie wykonywania wolnego zawodu. 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Skontaktuj się z nami

Jak do Nas trafić? 

To bardzo proste. Nasza siedziba znajduje się pod adresem:
ul. Jana Pawła II 3a
(Dom Towarowy "Globus", III piętro, wejście od tyłu)