Teren wiejski

Wirtualne Biuro na terenach wiejskich
(WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE)

Jeżeli potrzebujesz biura do projektu unijnego ta oferta jest dla Ciebie.

Skorzystaj również z oferty biura rachunkowego.

Zakres usługi:

  • udostępnienie adresu do rejestracji jako siedziby firmy, w szczególności spółki (wiejski adres rejestracji firmy)
  • udostępnienie adresu do korespondencji
  • udostępnienie lokalu do projektów unijnych
  • skany korespondencji za darmo / odbiór osobisty za darmo w dowolnym biurze / wysyłka korespondencji na wskazany adres
  • możliwość umieszczenia adresu na stronach internetowych i materiałach reklamowych firmy (zwiększenie wiarygodności Twojej firmy)
  • udostępnienie lokalu do spotkań biznesowych
  • dostęp do Internetu bezprzewodowego
  • przechowywanie korespondencji

Cena 100 zł netto/ msc (wystawiamy fakturę vat)
okres trwania umowy: według życzenia Klienta

Procedura zawarcia umowy

Możesz przyjechać do jednego z Naszych biur w celu zawarcia umowy lub możemy też wysłać Ci podpisaną umowę pocztą. Czas zawarcia umowy jest bardzo krótki i ogranicza się do minimum formalności dlatego będziesz mógł używać jednego z naszych adresów niemal natychmiast.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Podanie danych osobowych w treści formularza jest dobrowolne i oznacza zapoznanie się, a także akceptację klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych Klientów Wirtualnego Biura dostępnej tutaj. Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Usługa wirtualne biuro teren wiejski adresowana jest głównie do przedsiębiorców, którzy chcą uzyskać dotację unijne w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej na wsi. Aby prowadzenie działalności gospodarczej na wsi było możliwe przedsiębiorca powinien mieć jakąś bazę, siedzibę na wsi, najlepiej wirtualne biuro dzięki czemu wszelka korespondencja będzie na bieżąco odbierana. Wiejski adres rejestracji firmy może być bardzo przydatny.

Zadaj pytanie

Wyślij zapytanie, zadzwonimy do Ciebie lub odpiszemy według Twojego życzenia najszybciej jak to będzie możliwe, możesz również zadzwonić na numer 724-046-783 lub 725-490-161.

                Usługa wirtualne biuro teren wiejski adresowana jest głównie do przedsiębiorców, którzy chcą uzyskać dotację unijne w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej na wsi. Aby prowadzenie działalności gospodarczej na wsi było możliwe przedsiębiorca powinien mieć jakąś bazę, siedzibę na wsi, najlepiej wirtualne biuro dzięki czemu wszelka korespondencja będzie na bieżąco odbierana. Wiejski adres rejestracji firmy możę być bardzo przydatny.

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? OK